Медіація

МЕДІАЦІЯ

Альтернативний позасудовий спосіб врегулювання спору за сприяння незалежного посередника - медіатора, який допомагає учасникам конфлікту знайти взаємовигідне рішення.

ПЕРЕВАГИ МЕДІАЦІЇ:

  • економія часу, орієнтування не стільки на конфлікт (з'ясування хто правий, а хто винен) або на виграш, скільки на конструктивний пошук рішень;
  • конфіденційність процесу, що допомагає уникнути репутаційних втрат, економія коштів, спір по суті перекладається в неконфліктну площину і дозволяє зберегти нормальні (прийнятні) відносини між учасниками спору.

Надання сторонам за допомогою медіатора можливості вивчити всі реальні способи вирішення спору, з метою визначення шляхом переговорів рішення, прийнятного для кожної зі сторін, що допомагає заощадити час і кошти клієнта, а також ефективно вирішити конфлікт.

Наше бюро організовує і проводить процедури медіації з найширшого кола суперечок: комерційні, сімейні, внутрішньокорпоративні і трудові, а також весь спектр економічних суперечок. До кожного звернення ми підходимо індивідуально. Якщо Ви хочете оцінити можливість застосування медіації в тому чи іншому випадку, Вам достатньо зв'язатися з нами. Ми будемо раді відповісти на всі Ваші запитання.

d-08