Допомога при ДТП

ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА ПРИ ДТП

Оскарження постанов і протоколів поліції в сфері порушень правил дорожнього руху, страхові відшкодування, виїзд на місце ДТП.

На жаль, аварії на дорогах розповсюджене явище. Більшість позовів про відшкодування шкоди в Україні є результатом нещасного випадку за участю легкового, вантажного автомобіля або іншого транспортного засобу.

Багато з цих аварій призводять до незначного пошкодження автомобіля, і, як правило, не вимагають спеціальних знань в області права, а вирішуються безпосередньо зі страховою компанією. Однак дорожньо-транспортні пригоди, пов'язані з травмами, летальними наслідками або іншими значними збитками, вимагають участі професійного адвоката.

Досвідчений адвокат може допомогти Вам отримати компенсацію для покриття будь-яких збитків, понесених в результаті нещасного випадку, таких як медичні витрати, втрата заробітної плати та ремонт автомобіля.

Крім того, існує необхідність кваліфікованої юридичної допомоги при оскарженні постанов поліції в разі безпідставного притягнення до адміністративної відповідальності, пов'язаної з керуванням транспортним засобом в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння, перевищення швидкості або банального порушення правил дорожнього руху, а також прорахувати можливі негативні наслідки притягнення до відповідальності.

d-06

Адвокати з автомобільних аварій охоплюють цілий ряд питань, пов'язаних з травмами, а іноді і заподіянням смерті, знищенням майна та визначенням відповідальності. Звертаючись в наше адвокатське бюро Ви можете не сумніватися в достатньому досвіді, рівні кваліфікації, прихильності до інтересів клієнта.

Наші адвокати добре знаються на національних законах, судовій практиці, та як поводитися зі страховими компаніями, а також вміють ефективно захищати інтереси клієнта в суді.