Господарські спори

ГОСПОДАРСЬКІ СПОРИ

Всі суперечки, пов'язані з діяльністю юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, в тому числі банкрутство.
  • Корпоративні спори;
  • Спори, пов'язані з договорами купівлі-продажу, поставки, перевезення, контрактації сільськогосподарської продукції, факторингу і комерційного представництва;
  • Допомога в складанні договорів.

Господарські спори - це суперечки, що виникають між учасниками економічних відносин. Власники і керівники юридичних осіб дуже часто стикаються з конфліктними ситуаціями, від яких ніхто не застрахований. Таких ситуацій набагато більше, ніж можна собі уявити на перший погляд - спірні ситуації при укладенні договорів і контрактів, внесення в них змін, розірвання вже укладених угод, невиконання договірних зобов'язань, недотримання строків та багато іншого може стати причиною господарського спору.

Юристи Адвокатського бюро «Данилов і компанія» готові надати весь спектр юридичних послуг, щоб забезпечити досудове і судове врегулювання господарських спорів. Наші фахівці візьмуть участь у переговорах з контрагентом, складуть претензію з повним розрахунком заборгованості, включаючи штрафи, пеню, відсотки, підготують і подадуть позовну заяву до суду, отримають рішення суду, а також забезпечать його виконання.

d-03