Кримінальне право

КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВО

Юридична допомога в кримінальних справах на всіх стадіях:

  • Досудового розслідування;
  • Судового розгляду;
  • Виконання покарання;
  • Оскарження актів органів поліції, прокуратури, судових органів, служби безпеки.

Навряд чи хтось хотів би бути звинуваченим у злочині. Якщо Ви, або хтось із Ваших близьких потрапив у неприємності, Вам потрібно професійна і своєчасна правова допомога.

Незалежно від провини або невинності клієнта, АБ «Данилов і компанія» робить кроки для забезпечення захисту конституційних прав клієнта і робить все можливе для того щоб кримінальне правосуддя ставилося до клієнта справедливо і гуманно. Це не означає, що все піде гладко або що кожне рішення з першої появи в суді буде прийматися на користь клієнта. Зазвичай, і особливо з серйозними звинуваченнями, це не так. Адвокат у кримінальних справах бореться за свого клієнта навіть якщо рішення прокуратури, співробітників служби пробації і суддів не відразу схилять чашу терезів на їхню користь.

Адвокат не приймає на віру повідомлення поліції і прокуратури. Після укладення договору з фахівцями нашої компанії, ми негайно розпочинаємо розслідування звинувачень у справі, збираємо інформацію, виїжджаємо на місце події, отримуємо висновки експертів, збираємо свідчення, забезпечуємо збір доказів і т.д. Таким чином наші фахівці проводять паралельне дослідження всіх обставин справи для обрання найбільш оптимальної тактики з метою захисту інтересів клієнта.

d-04

Експерти Адвокатського бюро «Данилов і Компанія» займаються захистом приватних осіб і посадових осіб організацій, обвинувачених в скоєнні злочину. Адвокати у кримінальних справах займаються різноманітними категоріями кримінальних справ, починаючи від побутового насильства, сексуальних злочинів, насильницьких злочинів і злочинів, пов'язаних з наркотиками, і закінчуючи крадіжками і шахрайством.

Адвокат у кримінальних справах захищає обвинувачених, яким пред'явлені звинувачення на етапі досудового слідства і в рамках судового розгляду справи у всіх судових інстанціях.