Цивільні спори

Цивільні спори

Юридична допомога в майнових, спадкових спорах, спорах пов'язаних з інтелектуальною власністю, боргові зобов'язання, захист честі і гідності, житлові спори, спори, що виникають при виконанні договорів, страхові спори тощо.

Цивільні спори - це спори, що виникають з відносин між фізичним і (або) юридичними особами, що регулюються цивільним законодавством. Як правило, ці суперечки мають вартісну оцінку і випливають з майнових відносин. Дані відносини пов'язані з оплатним обміном товарів і наданням послуг різного роду, використанням та створенням інтелектуальної власності і так далі.

Дуже часто, учасники майбутнього спору зневажливо ставляться до укладення письмового договору, а якщо і укладають його - зовсім не звертають увагу на його істотні обставини. На жаль, люди читають договір тільки тоді, коли послуга (або поставка) за договором відсутня, а гроші сплачені. У такій ситуації важливо проаналізувати всі Ваші переваги і спрогнозувати перспективи судового процесу.

Для аналізу ситуації Вам необхідно надати первинні документи з контрагентом, а також листи, акти виконаних робіт та ін.

Після отримання копій документів, наші юристи в найкоротші терміни запропонують Вам вихід із ситуації і вирішать існуючу проблему.

d-05