Супровід бізнесу

Супровід бізнесу

Юридична допомога в оформленні договорів, юридичний супровід бізнесу і допомога у вирішенні питань, що виникають в процесі діяльності суб’єктів господарювання.
  • Реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
  • Юридичні консультації;
  • Допомога в укладанні договорів;
  • Супровід податкових перевірок;
  • Представництво інтересів в державних органах, органах місцевого самоврядування та банках;
  • Захист авторських прав та ін.

Згідно з чинним законодавством України, повноваженнями з проведення перевірок діяльності юридичних осіб та інших суб'єктів господарювання наділені десятки державних служб, інспекцій, агентств і міністерств. На сьогоднішній день вичерпного переліку суб'єктів, наділених державно-владними повноваженнями на проведення перевірок, не містить жоден нормативний акт. У даній ситуації, будь-яке підприємство може постраждати від протиправних дій посадових осіб при проведенні перевірок

Найчастіше розміри штрафів, виписаних за уявні порушення, несумірні з розміром доходів підприємства і виключають можливість подальшої роботи.

АБ «Данилов і компанія» забезпечить комплексну перевірку і підготовку всієї необхідної внутрішньої документації підприємства, для дотримання приписів профільного законодавства, що регулює господарську діяльність.

Отримавши від співробітника контролюючого органу припис на перевірку, Ви повинні бути готові до того, що ключовою особливістю реалізації перевірок державними органами на сьогоднішній день є те, що проводяться вони в дуже стислі терміни, і,найчастіше, підприємство до них не готове.

Халатність і неуважність співробітників, відповідальних за ведення тієї чи іншої обов'язкової, перевірюваної внутрішньої документації призводить до виписування штрафів за порушення, про які власник часто навіть не здогадувався і які не бажав допустити.

Сопровождение бизнеса

Кращим виходом з даної ситуації буде замовити у нас проведення правового аудиту на підприємстві на предмет усіх можливих питань, які перевіряють державні контролюючі органи. В ході проведення комплексного аудиту будуть виявлені всі помилки і недоліки як в роботі окремих підрозділів підприємства, так і в організації роботи на фірмі в цілому. За результатами аудиту Ви отримаєте повний і детальний звіт із зазначенням всіх виявлених порушень і недоліків з рекомендаціями щодо їх усунення, зразки необхідної відсутньої обов'язкової внутрішньої документації.