Адміністративне право

АДМІНІСТРАТИВНЕ ПРАВО

Юридична допомога при врегулюванні суспільних відносин у сфері управлінської діяльності державних органів і посадових осіб при виконанні публічних функцій держави в процесі здійснення виконавчих владних повноважень органами держави.

Адміністративні спори - це публічно - правові спори, що виникли між суб'єктами владних повноважень з одного боку і юридичними або фізичними особами з іншого боку. Основною характерною особливістю адміністративного спору є те, що в ньому обов'язково повинен бути представлений у вигляді боку процесу суб'єкт владних повноважень, якому і є державна установа або їх службове, або посадова особа.

Публічно - правові спори включають в себе серед іншого такі види судових спорів як: податкові спори, міграційні суперечки, трудові спори, пенсійні суперечки, судові суперечки з органами контролю та інші.

Адвокатська бюро «Данилов і Компанія» надає юридичні послуги в сфері вирішення адміністративних спорів з метою ефективного захисту прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб від порушень з боку суб'єктів владних повноважень.

Административные споры

Робота адвоката в адміністративних справах починається з глибокого і всебічного вивчення матеріалів справи, збору доказів, пошуку прикладів актуальною судової практики. Судова практика фактично є допоміжним джерелом права, заповнюючи прогалини в чинному законодавстві і визначає єдині походи до тлумачення і застосування судами норм права. Після чого адвокат готує і подає необхідні процесуальні документи в суд, здійснює представництво інтересів клієнта в адміністративних судах на всіх етапах розгляду справи.