ДАНИЛОВ І Ко

АДВОКАТСЬКЕ БЮРО

«ДАНИЛОВ І КОМПАНІЯ»

АБ «Данилов і Компанія» - це досвідчена і кваліфікована юридична фірма, зацікавлена у співпраці.

Основною метою для себе ми ставимо допомогу у вирішенні правових проблем фізичних і юридичних осіб, які виникають в процесі їх діяльності.

Галузі права

СІМЕЙНІ СПОРИ

Юридична допомога в оформленні розлучення, поділі майна подружжя, визначенні місця проживання дитини в судовому порядку, стягненні аліментів, позбавленні батьківських прав, оформленні виїзду дитини за кордон, оформленні опіки, піклування, усиновлення, складанні шлюбного договору.

Сопровождение бизнеса

Супровід бізнесу

Юридична допомога в оформленні договорів, юридичний супровід бізнесу і допомога у вирішенні питань, що виникають в процесі діяльності суб’єктів господарювання.

Господарські спори

Всі суперечки, пов'язані з діяльністю юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, в тому числі банкрутство.

Кримінальне право

Юридична допомога в кримінальних справах на всіх стадіях: досудового розслідування; судового розгляду; виконання покарання; оскарження актів органів поліції, прокуратури, судових органів, служби безпеки.

Цивільні спори

Юридична допомога в майнових, спадкових спорах, захист права інтелектуальної власності, стягнення боргових зобов'язань.

Административные споры

Адміністративне право

Юридична допомога при врегулюванні суспільних відносин у сфері управлінської діяльності державних органів і посадових осіб при виконанні публічних функцій держави в процесі здійснення виконавчих владних повноважень органами держави.

ТРУДОВІ СПОРИ

Юридична допомога у вирішенні трудових спорів у разі незаконного звільнення, невиплати заробітної плати, соціальних платежів і відпускних платежів, складання трудових договорів.

Трудовое право

Медіація

Альтернативний позасудовий спосіб врегулювання спору за сприяння незалежного посередника - медіатора, який допомагає учасникам конфлікту знайти взаємовигідне рішення.

Міжнародне право

Спори, що виникають в процесі виконання міжнародних договорів, в тому числі договорів перевезення, поставки, купівлі-продажу.

Складання скарг до Європейського суду з прав людини.

ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА ПРИ ДТП

Оскарження постанов і протоколів поліції в сфері порушень правил дорожнього руху, страхові відшкодування, виїзд на місце ДТП.

РЕПУТАЦІЯ І ПРОФЕСІОНАЛІЗМ У ВИРІШЕННІ ВАШИХ ЮРИДИЧНИХ ПИТАНЬ
юридичних питань

Наші висококваліфіковані фахівці з великим досвідом, в тому числі і в судовій системі, допоможуть Вам швидко і якісно вирішити проблему, а також знайти відповідь на питання, що Вас цікавить. 

Наші ціни і якість приємно здивують, а результат не змусить себе довго чекати.

ПРО АДВОКАТСЬКУ БЮРО «ДАНИЛОВ І КОМПАНІЯ»

Ми - досвідчена і кваліфікована юридична фірма, зацікавлена у співпраці. Основною метою для себе ми ставимо допомогу у вирішенні правових проблем, які виникають у фізичних і юридичних осіб в процесі їх діяльності. Наша команда спрямовує всі зусилля на те, щоб Ваші законні інтереси не були порушені іншими суб'єктами, будь то державні органи, сусіди або боржник, який зайняв у Вас гроші і всіма шляхами намагається їх не повертати.

Ми використовуємо наш потенціал на сто відсотків для досягнення результату в повному обсязі і в максимально стислі строки. Звертаючись до нас, Ви отримаєте професійну допомогу і корисні поради для вирішення вашої проблеми. Крім того, допомога досвідченого юриста гарантовано допоможе Вам підняти на новий рівень ставлення чиновників до вашої проблеми.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

РЕАЛЬНИЙ ПРОГНОЗ

Вивчивши Вашу проблему, ми намагаємося виявити всі можливі шляхи її вирішення. Якщо ми розуміємо, що реальний результату отримати неможливо, то не будемо намагатись витягти з Вас кошти.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Не буває двох ідентичних справ, кожна ситуація по-своєму унікальна. Тому кожна справа розглядається з урахуванням вже сформованої практика і поточних нововведень в законодавство.

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Нерідко буває так, що, звернувшись за юридичною допомогою, Ви віддаєте юристу документи і не знаєте на якому етапі знаходиться Ваша справа. Ми постійно інформуємо Вас про хід вирішення проблеми.

СИСТЕМА ЗНИЖОК

Ми цінуємо наших клієнтів і тому готові робити знижку на різні послуги якщо Ви звертаєтеся до нас раз за разом. Також існує гнучка система знижок при абонентському обслуговуванні клієнтів.

КОЛЕГІАЛЬНІСТЬ

Ваша справа буде розбиратися не одним юристом, а цілим колективом, який розгляне кілька шляхів вирішення проблеми і обере максимально ефективний конкретно для Вас.

НЕУПЕРЕДЖЕНІСТЬ

Наші фахівці не будуть засуджувати, а ставитимуться з розумінням до будь-якої ситуації і направлять всі сили на вирішення Ваших проблем в правовому полі.

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД

Всебічний погляд на справу допомагає нам вивчити проблему не ізольовано, а в повному обсязі і врахувати всі чинники, які можуть вплинути на досягнення результату.

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Ми дотримуємося правил професійної етики, які забороняють нам розголошувати отриману інформацію. Все, що ми обговорюємо залишиться між нами.

ПОСТІЙНЕ САМОВДОСКОНАЛЕННЯ

Наш колектив завжди відкритий для всього нового, тому ми постійно розвиваємося, аналізуємо нововведення в законодавстві, навчаємося і підвищуємо свій професійний рівень.

НЕЗАЛЕЖНІ ЕКСПЕРТИ

Нерідко для вирішення спору потрібне проведення незалежної експертизи. У процесі роботи ми знайшли організації, які зможуть якісно надати ці послуги за адекватну вартість.